Obrazek

Telewizja

Metro TV jest telewizją cyfrową nadawaną w oparciu o technologię IPTV. Oferuję bogatyw wybór ponad 170 kanałów (w tym ponad 40 w jakości HD), w większości w języku polskim. Tematyka kanałów jest tak szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Programy informacyjne, przyrodnicze, naukowe, filmowe muzyczne i sportowe, które zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Aby zadowolić rosnące wymagania Naszych klientów oferta jest ciągle poszerzana.

Do oglądania telewizji potrzebny jest dekoder. Dekoder można zakupić we własnym zakresie lub zakupić albo wydzierżawić od Nas. Warunkiem koniecznym do działania dekodera z Metro TV jest to aby dekoder znajdował się na wykazię urządzeń akceptowanych przez Operatora.

Wykaz akceptowanych dekoderów Motorola VIP 1003 - HD Instrukcja obsługi otwórz www 3,90 MB
Motorola VIP 1910 - SD Instrukcja obsługi otwórz 432 kB
Motorola VIP 1903 - HD

 

Telewizja Metro TV oferuje dostęp do nowoczesnych funkcjonalności:

  • PauseLive TV – Nagrywasz, przewijasz, pauzujesz kiedy tylko chcesz – sam decyduj co i kiedy oglądasz
  • CatchUp – Zapomniałeś obejrzeć ulubionego serialu lub programu. Nic straconego możesz odtworzyć program, który był już emitowany (dostepne na wybranych kanałach do 24 godzin do tyłu)
  • PVR – Twoja osobista cyfrowa nagrywarka, która umożliwia Ci zapisanie programów w formacie cyfrowym na dysku
  • Multiroom – W ramach jednego abonamentu ciesz się bogactwem kanałów na dwóch telewizorach  w jednym domu
  • EPG – Bogaty Elektroniczny Przewodnik po Programach pozwoli Ci na sprawne i szybkie sprawdzenie programu telewizyjnego i zaprogramowanie do obejrzenia lub nagrania ulubionych programów.

Lista dostepnych kanałów

Dostępne Pakiety:

obrazek

 

obrazek

 

obrazek

 

.

obrazek